5.jpeg

Infoks patsiendile

Oleme siia lehele kokku kogunud erineva info, mis võiks klienti enne kliinikusse tulemist huvitada.

Lisaküsimuste korral võta meiega julgelt ühendust!

Kas haigekassa rahastab minu hambaravi?

Postimaja Hambakliinik on Eesti haigekassa partner pensionäridele osutatava proteesihüvitise ja laste hambaravi osas.

Täpsemat infot hüvitiste kohta saad meie kliinikust, Eesti Haigekassa infotelefonilt 6696630 või haigekassa kodulehelt www.haigekassa.ee

Laste hambaravi

 

Oleme Eesti Haigekassa lepingupartner. Kuni 19-aastaste patsientide ravi eest tasub vastavalt lepingu mahtudele Eesti Haigekassa. Visiiditasu on 5€. Informatsioon ei kehti ortodontilise ravi kohta.

 

Proteesihüvitis

 

Hambaproteeside hüvitise summa on 260 eurot kolmeks aastaks. Hüvitist pakutakse töövõimetuspensionäridele, vanaduspensionäridele, osalise või puuduva töövõimega inimestele ja üle 63-aastastele kodanikele.

Kuidas broneerida aega?

Kõige kiiremini saad aja broneerida helistades +372 5919 8183 või +372 602 0009. Aega on võimalik broneerida ka emaili teel info@postimajahambakliinik.ee või kodulehel oleva vormi kaudu. Vastame hiljemalt jägmiseks tööpäevaks.

24h enne broneeritud aega saab klient meilt meeldetuletava sõnumi.

Kui peaks juhtuma, et Sa ei saa mingil põhjusel vastuvõtule tulla, anna meile sellest kindlasti ette teada. Nii saame Sinu broneeritud aja järgmisele soovijale anda.

Kuidas meie juurde tulla?

Meie juurde saab Nordic Hotel Forumi ja Postimaja vaheliselt jalakäijate tänavalt. Uks asub Coca-Cola Plaza poolsel küljel. Otsi seinalt Postimaja Hambakliiniku logo, lase kella ja tule 3ndale korrusele. Meie rõõmsad administraatorid võtavad Su säravate silmadega vastu!


Tule kliinikusse alati natuke enne oma visiidi aega. Nii jõuad rahulikult üleriided ära panna ja end mugavalt sisse seada.

hk_est.jpg